Federazzjoni Klabbs tal-Boċċi - Malta
  • Federazzjoni Klabbs tal-Boċċi - Malta
  • Federazzjoni Klabbs tal-Boċċi - Malta
  • Federazzjoni Klabbs tal-Boċċi - Malta
  • Federazzjoni Klabbs tal-Boċċi - Malta
AHBARIJIET
DAWN HUMA L-PITCHES TA' FEJN SARU IL-FINALI TA' MATUL IS-SNIN

               

DAWN HUMA L-PITCHES TA' FEJN SARU IL-FINALI TA' MATUL IS-SNIN 


Sena     K.O 1 x 1          K.O 2 x 2      K.O 3 x 3      Charity Cup 1-2     Charity Cup 3-4


1990        Pieta                 Hamrun          B'Bugia Brolli        Isla                      Paola Wolves

1991        Bormla             Paola S           Zebbug                  Marsa                  Paola S

1992        Zebbug            Ghaxaq           San Gwann            Gzira                   Luqa

1993        B'Kara              Isla                  Zejtun                     Lija                     Qormi S.B

1994        Birgu                Gzira               Birzebbugia           Paola S               Qrendi

1995       Thalassalejn    Hamrun           Ghaxaq                  Qormi S.B           Fgura 

1996        Valletta S.P     Qormi S,B        Zurrieq                   Zabbar                M'Scala

1997        Kalkara            Zebbug            Paola Tarxien        Xghajra               Ghaxaq

1998        Isla                   Paola S            Birzebbugia           Paola Wolves     B'Kara

1999        Zabbar             Xghajra            Qormi S,B              Hamrun              Gzira

2000        Luqa                Floriana            Marsa                     Zebbug                Qrendi

2001        Gzira                Xghajra            Paola Tarxien         Zurrieq                Ghaxaq

2002        B'Kara             Zebbug             Qormi S,B              Marsa                  St. Lucija

2003        Hamrun           Fgura                Paola Tarxien        Ghaxaq  

2004        Bugibba          M'Scala             Lija                         Qormi S.B

2005        Luqa                Thalassalejn    Zurrieq                   Birzebbugia

2006        Zebbug            Floriana            Birgu                     Bugibba 

2007        Kalkara            Paola S             Zabbar                   Qormi S.B

2008        Valletta S.P      Isla                    B'Kara                    

2009        Xghajra            Fgura                Bugibba                Zebbug                 M'Xetto 

2010        San Gwann     Bormla              B'Kara                    

2011        Hamrun            St.Venera          Birzebbugia           Msida                  Zejtun

2012        Zabbar             St,Lucija            Paola Tarxien

2013        B'Kara             Bormla              Zebbug                   Lija 

2014        Floriana           Birzebbugia      M'Scala      

2015        Kalkara            Zejtun                Ghaxaq                   Fgura

2016        Zebbug            Paola Tarxien    Qormi S.B

2017        Zejtun              Msida                 B'Kara                    Kalkara

2018        Qormi S.B       St.Venera           Zebbug

2019

2020


                                                           CHOSSI SUPER CUP


2008         Qormi S.B

2009         Zurrieq

2010         Qormi S.B

2011          Lija

2012          Zurrieq

2013         Thalassalejn

2014          Paola 

2015          Zurrieq

2016          St.Lucija

2017          Zurrrieq

2018          Ghaxaq

2019

2020


                                                           MILLENIUM CUP   ( 2000 )


1st - 2nd Divizjoni             Zebbug


3th - 4 th Divizjoni             Fgura


                                                             25 ANIVERSARJU   ( 1983 - 2008 )       


1st - 2nd Divizjoni               Birzebbugia


3th - 4 th Divizjoni              Lija





CONTACT US | SITEMAP
COPYRIGHT © 2011 FKB TRADING. ALL RIGHTS RESERVED
DESIGNED BY SWITCH | DEVELOPED BY INFUSION